לידיעתכם, אתר זה משתמש ב"קבצי עוגיות" (Cookies) לפרטים נוספים

GAC - מעצמת רכבים חשמליים סיניים פורצי דרך

GAC זה (Guangzhou Automobile Corporation) נחשבת לאחת מיצרניות הרכב הוותיקות בסין – ולאחת מחמשת יצרניות הרכב הגדולות בסין, המופיעה גם ברשימת חברות פורצ'ן – 500 החברות הגדולות בעולם. קבוצת GAC הוקמה בשנת 1955 ומאז רכשה מספר גדול של יצרניות רכב סיניות. בין היתר, GAC פועלת בשיתוף פעולה עם יצרניות גלובאליות אחרות ומייצרת רכבים לשוק הרכב הסיני עבור Toyota,Honda , Mitsubishi ועוד. מבין חברות הבת של GAC בולטת GAC AION, חטיבה המתמחה וייצור רכבים ירוקים ששיווקם יחל בקרוב גם בישראל.

GAC - מעצמת רכבים חשמליים סיניים פורצי דרך

GAC – Guangzhou Automobile Corporation
נחשבת לאחת מיצרניות הרכב הוותיקות בסין – ולאחת מחמשת יצרניות הרכב הגדולות בסין, המופיעה גם ברשימת חברות פורצ'ן – 500 החברות הגדולות בעולם.

קרא עוד

GAC ISRAEL

אוריון מוביליטי, יבואנית GAC ישראל וחברה בקבוצת יוניון. החברה מתמחה בשיווק, מכירה ושירות עבור רכבי GAC החשמליים ומפעילה מרכזי שירות בתל אביב ובחיפה.
אוריון מוביליטי תספק את השירות והמוצר הטובים והחדשניים ביותר עבור לקוחותיה, תציע מגוון פתרונות חשמליים מתקדמים ותפעל לחיזוק מותג GAC בישראל

בחזית הטכנולוגיה

GAC מגיעה אלינו משוק הרכב החשמלי הגדול והמתקדם ביותר בעולם – סין. על מנת לבסס את יתרונה הטכנולוגי, הקימה GAC חברה ייעודית וקווי יצור מתקדמים המוקדשים אך רק לרכב החשמלי. הטכנולוגיה המתקדמת של GAC, מרכזי המחקר והפיתוח והכוח ההנדסי הקיים אצלה הובילו לרקימת שיתופי פעולה אסטרטגיים. ב- 2019 הכריזו GAC ו- Toyota על שיתוף פעולה לפיתוח טכנולוגיות עבור מערכות הנעה מימניות.

אמנת GAC Motor

אלו העקרונות המנחים אותנו.
בהתאם לרוחה של GAC Motor אנו מאמינים בכבוד הדדי ונותנים אמון בזולת. המפתח להצלחתנו בשוק הרכב התחרותי הוא הקשר ההדוק לתרבות של כל מדינה בה אנו פועלים.

הרכבים שלנו יוצרו מחומרי הגלם האיכותיים העמידים והאמינים ביותר שיש בתעשיית הרכב – החדשנות והייחודיות שלנו הם היוצרים מוצר עם איכויות יוצאות דופן.
משוב חיובי ותגמול על הצלחה הם הלב של פעילותנו.

למטרתנו נגיע באמצעות רכבים חדשניים ובזכות חוויית לקוח חיובית. מאמצינו ירוכזו במטרה להגיע לנפח מכירות גדול ולנאמנות של לקוחות מרוצים.

אנו נתייחס לכל אדם באופן מתחשב כאילו היה חבר אישי וקרוב. אנו נשאף להיות חבריו לחיים. אנו משגשגים במעגל המצומצם של הענקים!

פרסים עולמיים

את המצוינות של GAC מכירים כבר בכל העולם. המדיה הכלכלית המובילה בעולם לצד גופים בלתי תלויים כמו דירוגי הבטיחות של NCAP מכירים באיכות המובילה של מכוניות GAC

Fortune Global GAC

Fortune Global GAC

GAC מדורגת במקום ה 189 מתוך 500 החברות המובילות ביותר בעולם לפי Fortune Global

Bloomberg Business Week

Bloomberg
Business Week

מותג הרכב הסיני
הצומח ביותר

C-NCAP

C-NCAP

רכבי GAC זכו בחמישה כוכבי בטיחות ע"י C-NCAP

J.D Power

J.D Power

מקום ראשון בין כל יצרני הרכב הסיניים בסקר איכות כוללת מזה שמונה שנים רצופות מ-2013